БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПЕРЕДПЛАЧЕНИХ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД 1000 ГРН*

+38 050 703 4224

  • Atlas Element Optical Plus 3m

Кабель міжблочний цифровий оптичний Atlas Element Optical Plus з нейтральним, точним звучанням, що забезпечує гідний апгрейд продуктивності в порівнянні з «безкоштовними» кабелями.

Atlas Element Optical Plus призначений для використання з оптичними цифровими роз'ємами, встановленими у CD-програвачах та пристроях потокового аудіо. Зазвичай використовується для підключення, наприклад, пристроїв потокового аудіо, до вашої Hi-Fi системи.

З'єднання Toslink (оптичні) стають дедалі популярнішими з появою персональних аудіопристроїв та ЦАПів «подвійного призначення», багато з яких також використовуються як компоненти високоякісних домашніх систем. Однак стандартні комплектні кабелі Toslink страждають від низки проблем, які погіршують продуктивність системи. Зазвичай ці проблеми виникають через низьку якість матеріалів жил, погане з'єднання жил із роз'ємами та погане прилягання роз'ємів до гнізд пристроїв. Ці недоліки, як правило, призводять до дуже «поганого джитера», який дає зернистий, тонально вибілений звук, характерний для низькоякісного цифрового аудіо.

Кабелі Atlas Element Optical розроблені спеціально для розв'язання цих проблем, оскільки в них використовується високоякісна світлопровідна серцевина з поліметилметакрилата (ПММА — «акрилове скло») в поєднанні з прецизійно обробленими та мікрополірованими роз'ємами з ABS для максимально ефективної передачі сигналу. Точне вирівнювання компонентів кабелю та роз'ємів забезпечує низький рівень джитера, що дає змогу отримати деталізований і водночас плавний звук, який ідеально підходить для цифрових пристроїв.

Міжблочний оптичний кабель Atlas Element Optical Plus сконструйований з використанням світлопровідної жили, оточеної матеріалом з нижчим показником заломлення, ніж у матеріалі жили, що знаходиться в м'якій захисній антивібраційній оболонці.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Atlas Element Optical Plus 3m

  • Производитель: Atlas Cables
  • Модель: Element Optical Plus
  • Наличие: Есть в наличии
  • Код: 244148

Цифровий оптичний кабель Toslink-Toslink. Довжина: 3,0 метри

  • 2227 грн.


Рекомендуемые товары

CHORD C-lite Toslink to Toslink 3m

CHORD C-lite Toslink to Toslink 3m

Межблочный цифровой оптический кабель CHORD C-lite Toslink to Toslink предназначен для точной переда..

3680 грн.

Inakustik Premium Opto Toslink 3,0m

Inakustik Premium Opto Toslink 3,0m

Цифровой оптический кабель Inakustik Opto серии Premium выполнен из высококачественных нейлоновых во..

3096 грн.

QED PERFORMANCE OPTICAL GRAPHITE 3M

QED PERFORMANCE OPTICAL GRAPHITE 3M

QED PERFORMANCE OPTICAL GRAPHITE — универсальный оптический кабель, идеальный для передачи цифрового..

3655 грн.

atlas element optical plus, цифровий кабель, оптичний кабель, аудіо toslink, тослінк