БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПЕРЕДПЛАЧЕНИХ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД 1000 ГРН*

+38 050 703 4224

  • Atlas Element Optical Plus 2m

Кабель міжблочний цифровий оптичний Atlas Element Optical Plus з нейтральним, точним звучанням, що забезпечує гідний апгрейд продуктивності в порівнянні з «безкоштовними» кабелями.

Atlas Element Optical Plus призначений для використання з оптичними цифровими роз'ємами, встановленими у CD-програвачах та пристроях потокового аудіо. Зазвичай використовується для підключення, наприклад, пристроїв потокового аудіо, до вашої Hi-Fi системи.

З'єднання Toslink (оптичні) стають дедалі популярнішими з появою персональних аудіопристроїв та ЦАПів «подвійного призначення», багато з яких також використовуються як компоненти високоякісних домашніх систем. Однак стандартні комплектні кабелі Toslink страждають від низки проблем, які погіршують продуктивність системи. Зазвичай ці проблеми виникають через низьку якість матеріалів жил, погане з'єднання жил із роз'ємами та погане прилягання роз'ємів до гнізд пристроїв. Ці недоліки, як правило, призводять до дуже «поганого джитера», який дає зернистий, тонально вибілений звук, характерний для низькоякісного цифрового аудіо.

Кабелі Atlas Element Optical розроблені спеціально для розв'язання цих проблем, оскільки в них використовується високоякісна світлопровідна серцевина з поліметилметакрилата (ПММА — «акрилове скло») в поєднанні з прецизійно обробленими та мікрополірованими роз'ємами з ABS для максимально ефективної передачі сигналу. Точне вирівнювання компонентів кабелю та роз'ємів забезпечує низький рівень джитера, що дає змогу отримати деталізований і водночас плавний звук, який ідеально підходить для цифрових пристроїв.

Міжблочний оптичний кабель Atlas Element Optical Plus сконструйований з використанням світлопровідної жили, оточеної матеріалом з нижчим показником заломлення, ніж у матеріалі жили, що знаходиться в м'якій захисній антивібраційній оболонці.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Atlas Element Optical Plus 2m

  • Производитель: Atlas Cables
  • Модель: Element Optical Plus
  • Наличие: Есть в наличии
  • Код: 244147

Цифровий оптичний кабель Toslink-Toslink. Довжина: 2,0 метри

  • 1944 грн.


Рекомендуемые товары

Atlas Element Fibre Optic 2m

Atlas Element Fibre Optic 2m

Atlas Element Fibre Optic — оптоволоконный кабель с чистым, детальным, непринужденным звучанием, иде..

2025 грн.

QED PROFILE OPTICAL 2M

QED PROFILE OPTICAL 2M

QED Profile Optical — универсальный оптический кабель для передачи цифрового сигнала от источников D..

1496 грн.

Inakustik Premium Opto Toslink 2,0m

Inakustik Premium Opto Toslink 2,0m

Цифровой оптический кабель Inakustik Opto серии Premium выполнен из высококачественных нейлоновых во..

2860 грн.

atlas element optical plus, цифровий кабель, оптичний кабель, аудіо toslink, тослінк