БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПЕРЕДПЛАЧЕНИХ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД 1000 ГРН*

+38 050 703 4224

Акустические кабели Van den Hul The CS-122 и The Magnum MKII

Мы рады предложить Вам по специальным акционным ценам ограниченное количество новых акустических кабелей The CS-122 Hybrid и The Magnum MKII Hybrid производства компании Van den Hul (Нидерланды). Акустические кабели Van den Hul The CS-122 Hybrid и пятиметровый Van den Hul The Magnum MKII Hybrid разделаны в заводских условиях фирменными бананами и поставляются в оригинальной упаковке. Не упустите возможность кардинально улучшить качество звучания Вашей аудиосистемы и порадовать себя замечательным подарком! Количество кабелей, участвующих в акции, ограничено!

Михаил Гончаренко, iProstir

Похожие статьи

Акційні пропозиції від Neotech, The Chord Company та Fadel Art

Акційні пропозиції від Neotech, The Chord Company та Fadel Art

Ми пропонуємо за спеціальними цінами деякі екземпляри заводських кабелів виробництва компаній Neotech, The Chord Company та Fadel Art. В рамках акції на запропоновані вироби поширюються суттєві знижки, розмір яких залежить від конкретної моделі. Не проґавте можливість кардинально покращити якість звучання вашої аудіосистеми та порадувати себе чудовим подарунком!

Кабелі QED — якісно та доступно

Кабелі QED — якісно та доступно

Ми раді повідомити Вас про чудову нагоду придбати за кращими цінами деякі кабелі британської компанії QED. Кількість пропозицій за спеціальними цінами обмежена. Не проґавте можливість порадувати себе найкращим звучанням Вашої системи!

Теги: van den hul, the magnum, the cs-122 hybrid, акустический кабель, спецпредложение